Alumīnijs

Metāla sakausējumi

  • AW6082
  • AW6060
  • AW1050
  • AW5754
  • AW5083
  • AW2017
  • AW7075

Nopirkt alumīniju

Konstantins Vahruševs
Pārdošanas menedžeris
Irina Rudneva
Pārdošanas menedžeris

Alumīnija velmējums

Metāla velmējumu noliktava

Pasūtījuma izmaksas aprēķins

Nosūtiet mums nepieciešamo materiālu sarakstu, un mēs noformēsim aprēķinu

Invalid Input

Invalid Input

Lūdzu, ievadiet derīgu e-pasta adresi

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Alumīnija velmējums: zemas cenas un augsta kvalitāte

Alumīnija velmējums: zemas cenas un augsta kvalitāte

Alumīnija velmējums ir plaša pielietojuma praktisks un universāls materiāls. Viņa augstais pieprasījuma līmenis ir saistīts ar fiziski-ķīmiskajām īpašībām. Alumīnijam piemīt izturība, plastiskums, neliels svars, izturība pret koroziju, viegla apstrāde un ilgs ekspluatācijas termiņš. Alumīnija velmējumu izmanto celtniecībā, apdares darbos, āra reklāmas izgatavošanā, pārtikas nozarē, medicīnā un citās nozarēs.

Alumīnija pārdošana no noliktavas

Alumīnija pārdošana no noliktavas

Kompānija “SPTeh” specializējas krāsaino metālu, tajā skaitā alumīnija, velmējumu pārdošanā. Katram ir iespēja nopirkt augstas kvalitātes metāla velmējumu par zemu cenu.

Tiek piedāvāti dažāda izmēra izstrādājumi. Individuālā kārtā tiek piedāvāta palīdzība metāla velmējuma izvēlē atkarīgi no klienta prasībām.

Lai nopirktu alumīnija velmējumu vajag aizpildīt formu mājās lapā vai atstāt kontaktu saziņai. Menedžeris sazināsies ar jums tuvākajā laikā pasūtījuma detaļu precizēšanai. Viņš varēs atbildēt uz jums interesējošiem jautājumiem un informēs par preces piegādes nosacījumiem. Pa Latvijas teritoriju alumīnija piegāde tiek veikta ar pašu auto parka mašīnām. Uz citām valstīm prece tiek sūtīta ar transporta kompāniju palīdzību.