Babīts

Pirkt babītu

Konstantins Vahruševs
Pārdošanas menedžeris
Irina Rudneva
Pārdošanas menedžeris

Babīta velmējums

Metāla velmējumu noliktava

Pasūtījuma izmaksas aprēķins

Nosūtiet mums nepieciešamo materiālu sarakstu, un mēs noformēsim aprēķinu

Invalid Input

Invalid Input

Lūdzu, ievadiet derīgu e-pasta adresi

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Babīta metāla velmējums

Svina / alvas babīts tiek izmantots uzmavas gultņu un citu pretberzes detaļu liešanai. Tiem var būt dažādas formas, kas ļauj izvēlēties vajadzīgā eksemplāra velmējumu konkrētai precei. Babīts tiek piegādāts lietņos. Produktiem ir raksturīgas augstas ekspluatācijas īpašības.

Īpašības un lietošanas joma

Babīta velmētais metāls ir sakausējums, kas satur svinu. Materiālu var izmantot paaugstinātā temperatūrā, saglabājot tā sākotnējās īpašības. Lai uzlabotu ekspluatācijas īpašības, velmējamām tiek pievienots:

  • arsēns;
  • kadmijs;
  • nātrijs;
  • kalcijs.

Babītu plaši izmanto kuģu un dzelzceļa aprīkojumā. Materiāls tiek izmantots arī dīzeļlokomotīvēs un tvaika kuģos. Bez tā dīzeļdzinēju darbība nav iespējama. Velmējums tiek izmantots velmētavu, slīdgultņu, ģeneratoru un kompresoru ražošanā.

Izdevīga babīta iegāde Rīgā ar operatīvu piegādi

Uzņēmums SPTeh specializējas babīta pārdošanā vairumtirdzniecībā vai mazumtirdzniecībā. Kvalificēti speciālisti atbildēs uz jūsu jautājumiem, iepazīstinās ar preču klāstu un palīdzēs izdarīt izvēli, ņemot vērā izvirzītās prasības.

Preču piegāde tiek veikta visā Latvijas teritorijā un uz citām Eiropas valstīm. Apmaksa tiek veikta skaidrā naudā/ar bankas pārskaitījumu. Lai veiktu pasūtījumu, sazinieties ar mūsu menedžeri pa vietnē norādīto tālruņa numuru vai nosūtiet elektronisku pieteikumu.