Kapara informācija

Metāla tips

Kapars

Pirkt kaparu

Konstantins Vahruševs
Pārdošanas menedžeris
Irina Rudneva
Pārdošanas menedžeris

Kas ir kapars?

Kapara informācija

Kapars ir zeltaini rozā metāls, kas ir mīksts un lokans. Ķīmisko elementu aktīvi izmanto rūpniecībā, shēmās, elektronikā un citās darbības jomās.

Kapars ir tīrradņa tipa minerāls. Dabā ķīmiskais elements satur dzelzs, sudraba, zelta un arsēna piemaisījumus. Tīrā veidā kaparam ir plastmasas struktūra. Raksturīgā zeltaini rozā krāsa parādās oksīda plēves dēļ. Bez tā metālam ir rozā nokrāsa.

Kapars ir viens no ķīmiskajiem elementiem, ko cilvēki ir izmantojuši kopš seniem laikiem. Metāla popularitāte ir saistīta ar tā unikālajām īpašībām.

Kapara galvenās īpašības

Tīrs kapars ir mīksts un elastīgs. Metāls viegli deformējās un to viegli apstrādāt ar spiedienu karstā un aukstā veidā. Kapara izstrādājumi tiek griezti un metināti ar visu veidu termomehānisko metināšanu. Izkausētā veidā kapars ir biezi plūstošs, lējumi sacietējot dod spēcīgu saraušanos, tāpēc liešanu izmanto retāk.

Kapara izstrādājumiem ir salīdzinoši liels svars. Tas ir saistīts ar ķīmiskā elementa blīvumu - 8933 kg / m3.

Kapars ir vidēji kūstošs metāls. Kušanas temperatūra ir 1083˚С. Augsta siltumvadītspēja (394 W / (m * K)) ļauj izmantot kaparu radiatoru, gaisa kondicionieru, apkures iekārtu un ūdens apgādes sistēmu ražošanā.

Elektrovadītspēja ir 55,5-58 MSm / m. Raksturojums ir ļoti atkarīgs no piemaisījumu klātbūtnes un koncentrācijas. Jo vairāk citu ķīmisko elementu sastāvā, jo sliktāk metāls vada elektrību. Maksimālais piemaisījumu daudzums nepārsniedz 0,1%.

Kapars ir izturīgs pret koroziju. Metāls neoksidējas un nesabrūk, ilgstoši atrodoties sālsūdenī, ūdenī un agresīvā ķīmiskā vidē (organiskā skābe, kodīgs sārms, halogēns). Izturību pret koroziju nodrošina zelta oksīda plēve. Tā veidojas ātri, gandrīz uzreiz pēc saskares ar skābekli.

Tīrs kapars ir diamagnētiķis; to nepievelk magnēts. Šī īpašība samazinās, pievienojot dažādus piemaisījumus.

Kaparam var būt dažādās krāsās. Tīrs metāls var būt zeltaini rozā vai dzeltensarkanā krāsā. Plānās tīra kapara plēves gaismas ietekmē piešķir zilganzaļu nokrāsu.

Kapars slikti reaģē ar citiem ķīmiskiem elementiem. Pateicoties tam, kā arī tā raksturīgajām īpašībām, tīru metālu vērtē augstāk.

Metāla velmējumu noliktava

Pasūtījuma izmaksas aprēķins

Nosūtiet mums nepieciešamo materiālu sarakstu, un mēs noformēsim aprēķinu

Invalid Input

Invalid Input

Lūdzu, ievadiet derīgu e-pasta adresi

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input