Informācija par nihromu

Metāla tips

Nihroms

Pirkt nihromu

Konstantins Vahruševs
Pārdošanas menedžeris
Irina Rudneva
Pārdošanas menedžeris

Kas ir nihroms?

Informācija par nihromu

Nihromu plaši izmanto rūpniecībā sildelementu ražošanai, spoļu un elektriskās strāvas vadītāju ražošanā. Nihroms pieder pie sakausējumu grupas, kuru sastāvā ir līdz 80% niķeļa un līdz 20% hroma. Metālam arī tiek pievienots mangāns, dzelzs, alumīnijs, silīcijs. Pateicoties tam, tiek sasniegta galvenā kvalitāte - augsta pretestība, pieaugot temperatūrai. Nihroma struktūra ir tāda, ka tas strauji palielina strāvas pretestību augstās temperatūras slodzēs. Tā pat ka fekrāla, nihroma spirāles un vītnes ir ļoti uzticamas un var darboties uzsildīšanas ierīcēs līdz 10 gadiem.

Metāla fiziskās īpašības

Augsts hroma saturs metālā paaugstina aizsargplēves kušanas temperatūru. Tāpēc, pamatojoties uz sakausējuma pielietojumu, ražošanā tiek stingri dozēta šī komponenta deva. Tomēr hroma procentuālā daudzuma palielināšana pasliktina metāla apstrādājamību. Aukstā velmēšana nav piemērojama, ja komponentu saturs ir 30% vai vairāk. Optimālā elementu attiecība sakausējumā ir 20% hroma un 80% niķeļa.

Nihroma galvenās īpašības:

  • blīvums - 8200 kg / m3;
  • pretestība - 10-6 Ohm × m;
  • īpatnējā siltuma kapacitāte - 0,44 × 103 J / kg × 0С;
  • maksimālā darba temperatūra - līdz 20000C.

Jo lielāks stieples diametrs, jo augstāka ir nihroma pretestība un kušanas temperatūra.

Nihromu izmanto ugunsizturīgā tērauda ražošanā, kura pamatā ir hroms-niķelis. Hroma oksīda aizsargplēves kušanas temperatūra ir virs 30 000 C. Metāla pielāgošanās temperatūras svārstīšanai un dinamiskām sildīšanas režīma izmaiņām ļauj izmantot metālu medicīnas nozares atbildīgos elementos, iekārtu ražošanā, kā arī aviācijas mezglu ražošana.

Galvenās nihroma priekšrocības:

  • šļūdes pretestība;
  • plastiskums;
  • iespēja sametināt ar citiem sakausējumiem;
  • augsts temperatūras pretestības koeficients.

Metāls ir izturīgs pret novecošanas un oksidācijas procesiem. Dubultie sakausējumi spēj ilgstoši darboties 12000 C temperatūrā.

Uzņēmums SPTeh piedāvā iegādāties augstas kvalitātes nihromu, kas atbilst starptautiskajiem kvalitātes standartiem. Tiešās piegādes no ražotnēm, transportēšana pa Eiropas, Rīgas un Latvijas teritoriju ir uzņēmuma galvenā priekšrocība salīdzinājumā ar konkurentiem.

Metāla velmējumu noliktava

Pasūtījuma izmaksas aprēķins

Nosūtiet mums nepieciešamo materiālu sarakstu, un mēs noformēsim aprēķinu

Invalid Input

Invalid Input

Lūdzu, ievadiet derīgu e-pasta adresi

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input