Metāla ciršana

Pasūtīt pakalpojumu

Konstantins Vahruševs
Pārdošanas menedžeris
Irina Rudneva
Pārdošanas menedžeris

Metāla ciršana ar giljotīnu

Metāla ciršana ar giljotīnu

Metāla ciršana ar giljotīnu ir viens no populārākajiem metāla apstrādes veidiem. Galvenā priekšrocība – taisns un līdzens griezums bez robojumiem un atskabargām. Giljotīna ļauj veikt liela produkcijas daudzuma izstrādi īsā laikā. Tehnoloģijas princips ir tāds, ka akurāts metāla griezums tiek panākts pateicoties vienmērīgi augstam spiedienam, kas tiek padots uz griezēj šķautni. Ciršana ar giljotīnu der jebkuru melnu un krāsaino metālu sakausējumu apstrādei.

Ciršana ar giljotīnu. Priekšrocības.

Ar giljotīnas palīdzību panāk maksimālu materiālu ekonomiju. Nav atgriezumu, kurus nevar izmantot atkārtoti. Pie tam:

  • ar giljotīnu var cirst gan loksnes, gan velmējumus;
  • pateicoties zemai darbietilpībai darbu izmaksas ir minimālas;
  • ar giljotīnu var veikt gan ciršanu, gan locīšanu.

Giljotīnu rekomendē izmantot 2-32 mm biezu lokšņu apstrādei. Ciršanu ar giljotīnu izmanto metāla konstrukciju ražošanā, mašīnbūvē, celtniecībā un citās ražošanas nozarēs.

Metāla velmējumu noliktava

Pasūtījuma izmaksas aprēķins

Nosūtiet mums nepieciešamo materiālu sarakstu, un mēs noformēsim aprēķinu

Invalid Input

Invalid Input

Lūdzu, ievadiet derīgu e-pasta adresi

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

“SPTeh” priekšrocības

Kompānijai pieder mūsdienīgas pneimatiskās, elektromehāniskās un automātiskas giljotīnas ar digitālo programmu vadību. Šīs iekārtas ļauj īsos termiņos izpildīt lielus pasūtījums, saglabājot augstu darba kvalitāti. Specialisti veic metāla atzīmēšanu un ciršanu ar precizitāti 0,1mm.

Kvalitatīva līdzena mala tiek panākta pateicoties izlīdzinātai naža spraugai. Ciršanas procesa un parametru kontrole tiek veikta automātiskā režīma operatora uzraudzībā.

Pasūtījuma specifika

Ciršana ar giljotīnas palīdzību der visiem tērauda velmējumu veidiem. Tehnoloģija ļauj saglabāt visas aizsargslāņu īpašības, kas īpaši ir svarīgi alumīnija sakausējumiem un nerūsējoša dzelža loksnēm.

Uzzināt darba izmaksas, termiņus un tehniskās detaļas var piezvanot pa kompānijas kontakttālruņiem. Menedžeris sniegs izsmeļošas atbildes uz jautājumiem, saistītiem ar organizāciju, palīdzēs noformēt pakalpojumu sniegšanas līgumu un organizēs apstrādāta metāla piegādi.

Kompānija piegādā produkciju pa Rīgu, Latviju un Eiropu.