Metāla griešana

Pasūtīt pakalpojumu

Konstantins Vahruševs
Pārdošanas menedžeris
Irina Rudneva
Pārdošanas menedžeris

Griešana ar lentzāģa iekārtas palīdzību

Griešana ar lentzāģa iekārtas palīdzību

Kompānija “SPTeh” piedāvā jebkura veida metāla griešanas pakalpojumus izmantojot lentzāģa iekārtu. Zāģa lentes platums ir no 6 mm līdz 40 mm. Lentes tips tiek izvēlēts atkarīgi no griežamā metāla biezuma un cietības.

Augsta leģējuma tērauds, ko izmanto griešanai, ļauj griezt akurāti un ar augstu precizitāti. Pēc griešanas metālam nav nepieciešama papildus apstrāde un slīpēšana. Virsmas raupjuma parametri atbilst sakausējuma struktūrai.

Iekārtu regulēšanas īpašības

Atkarīgi no metāla veida uzstādītāji veic lentzāģa iekārtas regulēšanu. Ražošanā tiek izmantoti četru veidu uzstādījumu:

  • standarta priekš mīkstiem metāliem;
  • plešana “labi/kreisi” priekš krāsainiem metāliem:
  • vienveida plešana priekš mazā diametra sagatavju apstrādes:
  • kombinētā priekš cietu tērauda marku griešanas.

Iekārtas ļauj veikt augstas šķiras un cauruļveida metāla velmējumu ar diametru līdz 600mm un ar griezumu līdz 30000*220mm griešanu. Metāla griešanai 45 grādu leņķī maksimālais iespējamais sagataves diametrs ir 260mm ar šķērsgriezumu 230*280mm.

Metāla velmējumu noliktava

Pasūtījuma izmaksas aprēķins

Nosūtiet mums nepieciešamo materiālu sarakstu, un mēs noformēsim aprēķinu

Invalid Input

Invalid Input

Lūdzu, ievadiet derīgu e-pasta adresi

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Cenu politika

Mūsu mājas lapā ir iespējams saņemt metāla griešanas pakalpojuma izmaksu aprēķinu. Nepieciešams aizpildīt formu, norādīt metāla velmējumu sarakstu, vajadzīgos izmērus un citas velēšanas. Mūsu menedžeris izpildīs aprēķinus un sazināsies ar klientu līguma detaļu precizēšanai.

Pakalpojumu izmaksas ir atkarīgas no:

  • kopēja apstrādājama metāla apjoma:
  • sakausējuma tipa un cietības:
  • kopēja griezumu skaita.

Jo lielāka metāla masa, jo zemākas darba izmaksas. Veicot lielu pasūtījumu, klients var rēķināties ar atlaidi. Kompānija nodrošina darbu kvalitāti, precīzu izmēru ievērošanu, operatīvu apstrādi un minimālu metāla atgriezumu daudzumu.