Nihroms

Pirkt nihromu

Konstantins Vahruševs
Pārdošanas menedžeris
Irina Rudneva
Pārdošanas menedžeris

Nihroma metāla velmējums

Metāla velmējumu noliktava

Pasūtījuma izmaksas aprēķins

Nosūtiet mums nepieciešamo materiālu sarakstu, un mēs noformēsim aprēķinu

Invalid Input

Invalid Input

Lūdzu, ievadiet derīgu e-pasta adresi

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Nihroma velmējuma vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība

Nihroma velmējuma vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība

Nihroma velmējumi ir dažādi gatavie izstrādājumi vai sagataves, kas izgatavotas no 2 metālu sakausējuma: hroma un niķeļa. Papildus šiem elementiem nihroma velmējumā ir neliels leģējošu komponenšu daudzums: dzelzs; mangāns; citas vielas.

Nihromu izmanto augstas stiprības sildelementu ražošanā. Papildus tiek ražoti karstumizturīgi instrumenti un dažādas elektroiekārtas. Ar nihroma palīdzību tiek atrisinātās dažādas problēmas rūpnieciskajā ražošanā.

Kāpēc pirkt no mums?

Mūsu noliktavā ir liels krāsaino metālu velmētu izstrādājumu klāsts, tai skaitā metālizstrādājumi no nihroma. Mūsu noliktava un birojs atrodas Rīgā. Kompānija SPTeh darbojas ne tikai galvaspilsētā, bet visā valstī.

Priekšrocības:

  • Sniedzam pakalpojumus metāla materiālu pārvadāšanā.
  • Īsā laikā piegādājam preces pēc klientu pasūtījumiem līdz galamērķim.
  • Mēs piegādājam metāla izstrādājumus uz Eiropu, izmantojot pārbaudītu transporta organizāciju uzticamu servisu, kas nodrošina mums optimālus transportēšanas tarifus.
  • Pasūtiet nihroma izstrādājumus no mūsu noliktavas Rīgā, jūs saņemsiet kvalitatīvus metāla izstrādājumus par izdevīgu cenu.

Mūsu uzņēmumā SPTeh ir metāla izstrādājumu griešanas un locīšanas serviss. Jūs varat veikt pasūtījumu vai nu pa tālruni, vai izmantojot vietni, šim nolūkam ir jāaizpilda pasūtījuma veidlapa. Mums ir tīri individuāla pieeja un elastīgas cenas katram klientam.