Par kompāniju

SPTeh – tas ir drošs partneris, kvalitātes garantija un individuāla pieeja katram klientam

“SPTeh” jau vairāk nekā 19 gadus strādā kvalificēta metāla velmējumu tirgū. Droša un precīza partnera reputācija, autoritāte starp pastāvīgiem klientiem, individuāla pieeja katram pasūtītājam un cenu pieejamais līmenis ļauj attīstīt pārdošanas apjomus un piedāvāt kvalitatīvu un pilnveidotu produkciju.

Šodien privātpersonām un juridiskām personām mēs piedāvājam:

  • metāla velmējumus no alumīnija, kapara, nerūsējošā tērauda;
  • dažādu tērauda marku armatūru un profila izstrādājumus;
  • titāna un cinka lietņus;
  • metāla apstrādes, griešanas un locīšanas pakalpojumus.
Metāla velmējumu noliktava
Metāla velmējumu noliktava

Mūsu kompānijas mērķis

Kompānijas stratēģiskais mērķis ir ilgtermiņā abpusēji izdevīgu attiecību dibināšana ar mūsu Partneriem un Klientiem, sadarbošanās ar Latvijas un Eiropas vadošiem metalurģijas uzņēmumiem.

Profesionāla konsultācija

Pie mums strādā tikai kvalificēti specialisti ar lielām zināšanām par metāliem. Mūsu menedžeri ir gatavi atbildēt uz jūsu jautājumiem un sniegt papildus informāciju par produkcijas klāstu. Ar konsultantiem var sazināties pa norādītajiem numuriem, caur tiešsaistes saraksti vai arī pasūtīt atzvanīšanu.

Mūsu klāsts

Uz vietas ir pieejami krāsainā metāla velmējumi no alumīnija, bronzas, misiņa un kapara. Par izdevīgu cenu jūs varat iegādāties plāksnes, stieņus, caurules, apļus, loksnes, stieples un citus izstrādājumus no metāla. Prece tiek pārdota sākot ar 1 kg, pārdodam metāla velmējumus vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā. Pēc pieprasījuma izsniedzam velmējumu paraugus iepazīšanas nolūkiem.

Kompānijas vēsture

Metāla velmējumu noliktava

Mūsu specialisti veiksmīgi strādā krāsaino metālu velmējumu tirgū kopš 2002. gada.

19 gados iekrāta pieredze ļāva kompānijai sasniegt ievērojamus panākumus, izaugot no nelielas tirdzniecības firmas līdz mūsdienīgai kompānijai ar augstu tehnoloģiju līmeni.

Kompānijas misija

Uzticamība, kvalitāte, punktualitāte un individuāla pieeja katram klientam. Attīstības stratēģija pirmām kārtam ir mērķētā uz uzticamām ilgtermiņā attiecībām kā ar ražotājiem, tā arī ar patērētājiem. Eiropas un Latvijas vadošie metalurģijas uzņēmumi uzticas mums jau 20 gadus.

Kvalificēti specialisti palīdzēs atrast atbildes uz jebkuriem jautājumiem, palīdzēs pareizi izvēlēties vajadzīgo produkciju, noformēs pirkuma līgumu, organizēs piegādi vajadzīgajā adresē. Darbinieki ir metalurģijas nozares profesionāļi. Produkcijas īpatnību zināšana vairākkārt ir palīdzējusī klientiem pareizi izvēlēties no metāla produkciju klāsta.

Mums ir svarīgs katrs klients!

Metāla velmējumu noliktava

Pasūtījuma izmaksas aprēķins

Nosūtiet mums nepieciešamo materiālu sarakstu, un mēs noformēsim aprēķinu

Invalid Input

Invalid Input

Lūdzu, ievadiet derīgu e-pasta adresi

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Noliktavu komplekss

Mūsu pašu iekārtu parks sevī ietver sekojošas augstas precizitātes iekārtas:

  • giljotīnas;
  • metāla griešanas iekārtas.

Noliktavu telpās var glabāt vairāk kā 2000 t metāla. Ideāli uzglabāšanas, šķirošanas un komplektācijas apstākļi ļauj ātri savākt pasūtījumu. Parasti mēs piegādājam pasūtījumu dažu dienu laika pēc apmaksas saņemšanas.

Mēs īpaši lepojamies ar ienākošo materiālu kvalitātes kontroles sistēmu. Jau velmējumu pieņemšanas momentā speciālisti pārbauda defektus: virsmas atslāņošanās, plaisām, iespiedumiem.

Pircējs saņem preci ar pilnu pavadošo dokumentu paketi un sertifikātu, kas apstiprina legālu ražošanu un garantijas.

Mūsu kompānijas noliktavas atrodas Latvijā, Rīgā, Bērzaunes ielā 13a.

Noliktavu komplekss