Titāns

Pirkt titānu

Konstantins Vahruševs
Pārdošanas menedžeris
Irina Rudneva
Pārdošanas menedžeris

Titāna velmējums

Metāla velmējumu noliktava

Pasūtījuma izmaksas aprēķins

Nosūtiet mums nepieciešamo materiālu sarakstu, un mēs noformēsim aprēķinu

Invalid Input

Invalid Input

Lūdzu, ievadiet derīgu e-pasta adresi

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Dažādu veidu titāna velmējumi

Dažādu veidu titāna velmējumi

SPTeh jūs varat iegādāties titāna velmētu izstrādājumu vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā. Titānam ir pelēkbalta krāsa un zems blīvums. Tas atšķiras ar tādām īpašībām kā: elastība; nenozīmīgs svars; laba izturība pret koroziju; lieliski iztur augstas temperatūras iedarbību.

Pateicoties tā īpašajiem parametriem, titāna velmējumi tiek plaši izmantoti:

  • militārā un kosmosa rūpniecība;
  • rūpniecība;
  • kuģu būve;
  • mašīnbūvē.

Saņemot Jūsu pieteikumu caur pasūtījuma formu vai telefonsarunas laikā, mūsu uzņēmuma speciālisti atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem, sniegs bezmaksas konsultāciju par metālizstrādājumu izvēli un piegādes laiku.

Pērciet titāna velmējumus no mūsu noliktavas

Pērciet titāna velmējumus no mūsu noliktavas

Visu veidu titāna izstrādājumi, kas tiek piedāvāti mūsu katalogā, vienmēr ir pieejami brīvai tirdzniecībai SPTeh noliktavā, kas atrodas Rīgā. Strādājam visā Latvijā, piegādājam titāna velmējumus tieši klientam

Jūs varat iegādāties jebkurus metāla velmējumus gan par vairumtirdzniecības, gan mazumtirdzniecības cenām. Neatkarīgi no pasūtījuma apjoma un kopējām izmaksām, mēs vienmēr piedāvāsim Jums izdevīgākās cenas. SPTeh patstāvīgi piegādā metāla izstrādājumus klientiem un piegādā pasūtījumu līdz galamērķim līgumā noteiktajā termiņā. Tas viss ir iespējams, pateicoties labi izveidotajām attiecībām ar uzticamiem pārvadātājiem.

Saņemiet bezmaksas konsultāciju visos metāla velmēšanas izstrādājumu jautājumos. Mūsu noliktavā esošās titāna atliekas, tā cenu varat noskaidrot, zvanot pa fiksēto tālruni vai ierodoties mūsu tirdzniecības birojā Rīgā.